Moda oczami faceta

Wpis

piątek, 24 kwietnia 2015

Męski zarost

Długo zastanawiałem się jak to z moim zarostem będzie... Czy go hodować, czy też nie. Ze względów higienicznych lepiej jest zachować go w formie krótkiej. Natomiast jeżeli chodzi o święty spokój w codziennych łazienkowych ekscesach dałbym mojej brodzie rosnąć i rosnąć. 

Sam zarost zależy od osobnika, który go nosi. Ma on zalety stylistyczne i nadali osobie charakteru w zdecydowanym stopniu. Twarz mężczyzny może się zmienić diametralnie za pomocą kilkudniowego zarostu. 

Osobiście przeprowadziłem wywiad wśród moich koleżanek oraz kobiet w rodzinie, jaki zarost preferują, bądź jego brak. W większej mierze otrzymałem odpowiedzi twierdzące, iż "zarost, nawet krótki powoduje wzrost atrakcyjności mężczyzny, nawet niechcący kobieta częściej spojrzy ukradkiem na faceta kiedy posiada krótką brodę, aniżeli nie posiada jej w ogóle".

Kolejnym ciekawym komentarzem było, że "Nie posiadanie zarostu przez mężczyznę odmładza go i sprawia, że wygląda żeby nie powiedzieć dziecinnie, ale młodo. A kobieta w końcu poszukuje samca alfa, a nie chłopca." Takie oto kobiety mnie otaczają.

Sam na co dzień noszę krótki zarost, ale bez względu na czyjąś opinię, jest mi po prostu wygodnie i pomaga odzwierciedlić mój styl. 


A Wy Panowie, jak się nosicie? 

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
modny-kuba
Czas publikacji:
piątek, 24 kwietnia 2015 23:41

Polecane wpisy