Moda oczami faceta

Wpis

czwartek, 16 kwietnia 2015

Sandały i skarpetki – niedobrana para

 

 

Po takim połączeniu można podobno poznać prawdziwego, polskiego mężczyznę. Niestety. Na całe szczęście takich osobników na ulicach widuję coraz mniej, pozostały tylko nieliczne jednostki, które jeszcze nie wyginęły. Gdyby mi przyszło do głowy takie połączenie, musiałoby to znaczyć, że przeszedłem poważny uraz głowy i nadal nie doszedłem do siebie. Osobiście znam pewnego Brytyjczyka mieszkającego od nastu lat w Polsce, który dumnie przemierza ulice mojego miasta w skarpetkach i sandałach. Na dodatek nie są mu straszne zmieniające się pory roku i spojrzenia zdziwionych mieszkańców na jego widok. Moda nie jedno ma imię.

 

Modowe zamieszanie

 

Coraz częściej na wybiegach słynnych projektantów można zaobserwować połączenie, jak na powyższym zdjęciu. Mimo negatywnych opinii panujących wśród mieszkańców miast do tego skarpetkowego faux pas, kreatorzy mody robią na przekór i wprowadzają do swoich kolekcji takie połączenie. Występuje nie tylko w modzie męskiej, ale głównie przyjęło się w kobiecych stylizacjach. Czy wam podoba się takie połączenie? Znacie przypadki mężczyzn, którzy nie krępują się takiej odskoczni? Dla mnie osobiście, nigdy! Sandały tylko na gołą stopę.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
modny-kuba
Czas publikacji:
czwartek, 16 kwietnia 2015 22:51

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • Gość Adam napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2015/06/14 08:47:52:

    Możesz albo ładni albo komfortowo. Ja wybieram skarpety w okresie przejściowym. Lepiej oddychają niż buty z sztucznej skóry gdzie noga się gotuje. A jeszcze za chłodno na gołą stopę.

Dodaj komentarz