Moda oczami faceta

Wpisy

 • wtorek, 27 stycznia 2015
  • Idealny garnitur do ślubu

   Ślub i wesele to bardzo ważne wydarzenie w życiu człowieka. Jest to dzień, który pamięta się na zawsze. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia nie tylko chcemy przeżywać niezwykłe emocje, ale również dobrze wyglądać. Pięknie i elegancko chcą prezentować się już nie tylko Panie Młode, ale również Panowie Młodzi.

    

   Branża związana z modą ślubną coraz bardziej się rozszerza. Powstają nowe kolekcje sukni ślubnych, butów ślubnych i garniturów. Powstają specjalne firmy, które wykonują ubrania ślubne i doradzają klientom. Dla każdego Pana Młodego ważny jest garnitur. Dzisiejsza moda daje bardzo wiele możliwości – nie jesteśmy skazani na jeden klasyczny kolor. Możemy wybrać marynarkę i spodnie nawet w bardzo jasnych kolorach – nie ma reguły.  Możemy wybrać spodnie poszerzane lub wąskie – buty białe lub czarne. Wszystko zależy od tego w czym czujemy się dobrze i w czym wyglądamy dobrze. Wiele osób zamiast krawatu wybiera muchę. Ponownie wraca ona „do łask” i jest modna.  Również w modzie są obecnie smokingi.

    

   Warto przeglądać najnowsze katalogi garniturów ślubnych. Sprawdzać jakie kroje oraz kolory są obecnie na czasie. Dzisiejsza moda nie ma granic i z pewnością każdy Pan Młody znajdzie szybko idealny garnitur ślubny dla siebie.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   modny-kuba
   Czas publikacji:
   wtorek, 27 stycznia 2015 18:37