Moda oczami faceta

Wpisy

 • niedziela, 22 lutego 2015
  • Idziemy na fitness – jakie wybrać buty?

   Każdego roku zwiększa się liczba osób, które chodzą na fitness. Nasza samoświadomość związana ze zdrowym stylem życia jest już naprawdę duża. Pragniemy i staramy się zdrowo się odżywiać – chcemy także dbać o swoją kondycję oraz naprawdę dobre samopoczucie. Wiele osób zaczyna chodzić na siłownię lub fitness. Jakie buty wybrać? Czym kierować się przy wyborze?

   Buty lekkie i wygodne

   Przede wszystkim buty na fitness powinny być lekkie i wygodne. Wykonane z dobrych, miękkich materiałów, które nie powodują niemiłego ucisku stopy. Buty powinny być wykonane z przewiewnych materiałów. Stopa musi oddychać. Warto wybierać obuwie trochę wyższe, za kostkę – zapewnią one nam stabilizację. Uchronimy się przed zwichnięciem lub skręceniem.

   Obuwie o dobrej przyczepności

   Wybierając obuwie na fitness powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na podeszwę. Musi być ona antypoślizgowa i jak najbardziej przyczepna. Dlaczego? Ćwiczenia wykonujemy w bardzo różnych warunkach. Wykonując różne ćwiczenia łatwo się poślizgnąć i upaść. Buty powinny nam zapewnić stabilność i bezpieczeństwo. Jeśli planujemy uczęszczać na fitness przez dłuższy okres warto poświęcić na poszukiwania butów więcej czasu i wybrać naprawdę najlepsze. W dobrych sklepach obuwniczych takich jak http://shoe-mania.pl z pewnością znajdziemy szybko dobry model.

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   modny-kuba
   Czas publikacji:
   niedziela, 22 lutego 2015 21:35
 • poniedziałek, 09 lutego 2015
  • Kiedy warto kupić odzież termoaktywną?

   Każdego roku zwiększa się liczba sklepów oraz firm, które zajmują się tworzeniem oraz dystrybucją odzieży termoaktywnej. Wiąże się to przede wszystkim z potrzebą rynku oraz z  nieustannie zwiększającym się zapotrzebowaniem na tego typu ubrania. Żyjemy coraz bardziej aktywnie, a co za tym idzie coraz bardziej świadomie – zdajemy sobie sprawę, że odpowiedni dobór odzieży i bielizny ma pływ na nasze zdrowie i dobre samopoczucie.

   Odzież termoaktywna – dla kogo?

    Odzież termoaktywna przeznaczona jest przede wszystkim dla osób, które są bardzo aktywne fizycznie – uprawiają sport, biegają, chodzą na siłownię. Odzież termoaktywna ma też duże zastosowanie w turystyce – zapewnia organizmowi odpowiednią wymianę ciepła podczas długich, pieszych wędrówek. Zapewnia też ochronę podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Z tego też powodu odzież termoaktywna używana jest w różnych zawodach  -przez osoby pracujące między innymi w bardzo niskich lub w bardzo wysokich temperaturach.

   Działanie odzieży termoaktywnej

    Odzież termoaktywna chroni nasz organizm przed utratą ciepła. Zapewnia nam optymalną, właściwą temperaturę ciała. Warstwa wewnętrzna odprowadza wilgoć na zewnątrz – warstwa zewnętrzna natomiast zapewnia właściwą termoizolację. Dzięki  odzieży termoaktywnej nie czujemy zarówno wilgoci, jak i potu. Bieliznę i odzież termoaktywną najlepiej kupować w specjalnych z sklepach z tego rodzaju ubraniami. Salony z odzieżą termoaktywną znajdziemy między innymi w Internecie.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   modny-kuba
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 09 lutego 2015 07:48