Moda oczami faceta

Wpisy

 • piątek, 24 kwietnia 2015
  • Męski zarost

   Długo zastanawiałem się jak to z moim zarostem będzie... Czy go hodować, czy też nie. Ze względów higienicznych lepiej jest zachować go w formie krótkiej. Natomiast jeżeli chodzi o święty spokój w codziennych łazienkowych ekscesach dałbym mojej brodzie rosnąć i rosnąć. 

   Sam zarost zależy od osobnika, który go nosi. Ma on zalety stylistyczne i nadali osobie charakteru w zdecydowanym stopniu. Twarz mężczyzny może się zmienić diametralnie za pomocą kilkudniowego zarostu. 

   Osobiście przeprowadziłem wywiad wśród moich koleżanek oraz kobiet w rodzinie, jaki zarost preferują, bądź jego brak. W większej mierze otrzymałem odpowiedzi twierdzące, iż "zarost, nawet krótki powoduje wzrost atrakcyjności mężczyzny, nawet niechcący kobieta częściej spojrzy ukradkiem na faceta kiedy posiada krótką brodę, aniżeli nie posiada jej w ogóle".

   Kolejnym ciekawym komentarzem było, że "Nie posiadanie zarostu przez mężczyznę odmładza go i sprawia, że wygląda żeby nie powiedzieć dziecinnie, ale młodo. A kobieta w końcu poszukuje samca alfa, a nie chłopca." Takie oto kobiety mnie otaczają.

   Sam na co dzień noszę krótki zarost, ale bez względu na czyjąś opinię, jest mi po prostu wygodnie i pomaga odzwierciedlić mój styl. 


   A Wy Panowie, jak się nosicie? 

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   modny-kuba
   Czas publikacji:
   piątek, 24 kwietnia 2015 23:41
 • czwartek, 16 kwietnia 2015
  • Sandały i skarpetki – niedobrana para

    

    

   Po takim połączeniu można podobno poznać prawdziwego, polskiego mężczyznę. Niestety. Na całe szczęście takich osobników na ulicach widuję coraz mniej, pozostały tylko nieliczne jednostki, które jeszcze nie wyginęły. Gdyby mi przyszło do głowy takie połączenie, musiałoby to znaczyć, że przeszedłem poważny uraz głowy i nadal nie doszedłem do siebie. Osobiście znam pewnego Brytyjczyka mieszkającego od nastu lat w Polsce, który dumnie przemierza ulice mojego miasta w skarpetkach i sandałach. Na dodatek nie są mu straszne zmieniające się pory roku i spojrzenia zdziwionych mieszkańców na jego widok. Moda nie jedno ma imię.

    

   Modowe zamieszanie

    

   Coraz częściej na wybiegach słynnych projektantów można zaobserwować połączenie, jak na powyższym zdjęciu. Mimo negatywnych opinii panujących wśród mieszkańców miast do tego skarpetkowego faux pas, kreatorzy mody robią na przekór i wprowadzają do swoich kolekcji takie połączenie. Występuje nie tylko w modzie męskiej, ale głównie przyjęło się w kobiecych stylizacjach. Czy wam podoba się takie połączenie? Znacie przypadki mężczyzn, którzy nie krępują się takiej odskoczni? Dla mnie osobiście, nigdy! Sandały tylko na gołą stopę.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Sandały i skarpetki – niedobrana para”
   Tagi:
   Autor(ka):
   modny-kuba
   Czas publikacji:
   czwartek, 16 kwietnia 2015 22:51