Moda oczami faceta

Wpisy

 • piątek, 01 maja 2015
  • Jakie obuwie na wiosnę?

   Męskie obuwie, jest według mnie tematem rzeką. Sam - o dziwo przyznam się - jestem butoholikiem. Mam niby całą szafę różnego rodzaju butów i to butów na każdą okazję, od trampek, po buty do garnituru, a i tak przychodzi moment, że twierdzę niczym kobieta, która ma pełną szafę ubrań, że nie mam w czym chodzić. Znany problem?

   Tej wiosny i myślę, że lata również wszystko sprowadza się do obuwia sportowego. Widzę swoich rówieśników, którzy do eleganckiej marynarki zakładają również adidasy. Trampki nie są dla mnie już takim zaskoczeniem, gdyż samemu także zdarzało mi się tworzyć takie połączenia i to z całkiem niezłym skutkiem.

   Nasuwa się pytanie jakie buty nosić?

   NewBalance, Adidas, czy może Converse? Jednoznacznie Wam na to pytanie nie odpowiem, gdyż ile ludzi tyle gustów. Sam się przyznam, że na samym początku NB nie wiedziałem, czym się wszyscy tak zachwycają, ale teraz zaczynam się przekonywać do tego obuwia, ba nawet nie wykluczam zakupu takiej parki.

   Osobiście od zawsze, odkąd pamiętam - jestem wyznawcą Conversów, a kiedy je zdradzam to tylko z butami Adidasa. Jak już wspominałem, wszystkie chwyty w granicach zdrowego rozsądku w połączeniach z ubraniami dozwolone. 

   A Ty jakie buty nosisz? Z czym je łączysz?


   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Jakie obuwie na wiosnę?”
   Tagi:
   Autor(ka):
   modny-kuba
   Czas publikacji:
   piątek, 01 maja 2015 23:08